Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torshälla-Nyby IS

Följ

Torshälla-Nyby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • Heldag

      Tillgänglig match P13

    • 08:15

      Träningsmatch mot Skogstorp P13


      10:15
    • 11:00

      Eskilstuna United F12 Blå (hemma) F12


      12:15
    • 13:00

      Västerås IK U17 Svart (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      Skogstorps GoIF (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Nordic United FC U16 (hemma) P08


      17:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:00

      Träning P13


      18:45
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:30

      Syrianska FC U16 (borta) P08


      21:30
  • 5Fre
    • 19:00

      Värmbols FC Junior (borta) U19


      21:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot Södra FF P14


      12:00
    • 10:00

      Träning F18


      11:00
    • 10:00

      Träning P10


      11:30
    • 12:45

      Träning P11


      14:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 14:00

      BK Sport (hemma) F12


      15:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      DM - IK Tun P11


      19:30
    • 18:00

      Godkänt regler gällande matchtröjor/shorts P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:15

      Styrelsemöte Torshälla-Nyby IS


      20:15
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Gåfotboll


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Teambuilding P10


      20:30
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 12Fre
    • 17:30

      Etuna Cup - Lag Svart P11


      18:30
    • 17:30

      Etuna Cup - Lag Grön P11


      18:30
    • 19:10

      Eskilstuna cupen - gruppspel mot IFK Aspudden P10


      20:10
  • 13Lör
    • Heldag

      Eskilstuna cupen f-14 F14/15

    • 08:45

      Eskilstunacupen P16


      15:45
    • 09:00

      Etuna Cup - Lag Grön P11


      10:00
    • 09:50

      Etuna Cup - Lag Svart P11


      10:50
    • 10:15

      EskilstunaCupen P12


      19:00
    • 13:10

      Etuna Cup - Lag Svart P11


      14:10
    • 13:30

      Nykvarns SK U (borta) Herrar


      15:30
    • 14:00

      Eskilstuna cupen - Gruppspel mot Smedby AIS vit P10


      15:00
    • 14:00

      Etuna Cup - Lag Grön P11


      15:00
    • 15:00

      Västerås IK Fotboll (borta) P08


      17:00
    • 18:10

      Eskilstuna cupen- gruppspel mot IK Sturehov 1 P10


      19:10
    • 18:30

      Cupdisco Eskilstunacupen 13/4 F14/15


      20:30
  • 14Sön
    • Heldag

      Eskilstuna cupen f-15 F14/15

    • 08:15

      Samlingstid Eskilstunacupen P13


      15:00
    • 09:50

      Etuna cupen - lag grön P11


      10:50
    • 09:50

      Etuna cupen - lag svart P11


      10:50
    • 10:00

      Eskilstunacupen F12


      14:00
    • 11:20

      Eskilstunacupen F12


      16:00
    • 13:00

      Eskilstunacupen Lag Grön P15


      17:00
    • 13:00

      Eskilstunacupen Lag Vit P15


      17:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Spelarsamtal P13


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 18:00

      Träning P13


      18:45
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Spelarutbildning P11

    • 10:00

      Träning F18


      11:00
    • 13:00

      Träning P08


      14:00
    • 13:00

      IK Standard A-lag (borta) Herrar


      15:00
    • 13:00

      Träning P14


      14:00
    • 13:15

      Kiosk F12


      16:00
    • 14:00

      Gnesta FF (hemma) Herrar


      16:00
    • 14:00

      Boll-lisor F12


      15:30
    • 16:00

      Träningsmatch mot Jäder P12


      17:00
  • 21Sön
    • 09:15

      Kiosk F12


      11:30
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Södra FF P14


      13:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF F2012 (hemma) F12


      12:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Södra FF P12


      12:30
    • 12:00

      IF Eker Örebro U19 (hemma) U19


      14:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF (borta) P08


      17:00
    • 15:00

      Intresseanmälan träningsmatch mot Arboga P08


      17:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Gåfotboll


      20:00
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F16/17


      18:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 26Fre
    • 14:00

      Basket Cup Fredag U19


      21:00
    • 15:00

      Styrelsen på träningsläger Torshälla-Nyby IS


      00:00
    • 19:00

      Malmköpings IF (borta) Herrar


      21:00
  • 27Lör
    • 00:00

      Styrelsen på träningsläger Torshälla-Nyby IS


      16:00
    • 00:00

      Hallstahammars SK FK P09 (borta) P09


      02:00
    • 08:00

      Jobb på Basketcup lördag Herrar


      23:00
    • 10:00

      Veo Bokad U19


      22:00
    • 10:30

      Eskilstuna United DFF F12 (borta) F12


      12:30
    • 11:00

      Nykvarns SK F 2012 (borta) F12


      13:00
    • 11:15

      Nordic United FC P2012 (borta) P12


      13:15
    • 12:00

      Skiljebo SK (hemma) U19


      14:00
    • 12:30

      IFK Nyköping P 10 (borta) P10


      14:30
    • 13:00

      Träning P14


      14:00
    • 14:00

      Västerås IK U 16 Svart (hemma) P08


      16:00
    • 14:15

      Södertälje FK 2011 Röd (borta) P10


      16:15
    • 16:00

      Basket Cup Lördag U19


      23:55
  • 28Sön
    • 08:00

      Basket Cup Söndag U19


      17:00
    • 08:00

      Jobb på Basketcup söndag Herrar


      18:00
    • 09:30

      BK Sport P13 Svart (hemma) P13


      11:30
    • 11:30

      BK Sport 012 svart (hemma) P13


      13:30
    • 12:00

      Athletic FC Eskilstuna P2013 (hemma) P12


      14:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 16:00

      VALBORG På Torsharg U19


      22:00
    • 16:00

      Valborg på Torsharg Herrar


      22:00
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 18:00

      Valborgsfirande Torshälla-Nyby IS


      21:00