Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torshälla-Nyby IS

Följ

Torshälla-Nyby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning P17


      11:30
    • 15:00

      Träning P2019


      16:00
    • 15:00

      Träning F19


      16:00
    • 15:00

      Ledare P2019 U19


      16:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
    • 17:15

      Träning F16/17


      18:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      18:45
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:45

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      DM match borta mot IFK Nyköping P10


      21:30
  • 3Fre
    • 17:30

      Teori med 5 kamp och Pizza! P12


      20:00
    • 19:00

      Stenkvista GoIF (borta) Herrar


      21:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Eskilstuna City FK P13 Vitröd (borta) P13


      11:00
    • 09:30

      träningsmatch mot BK-sport P15


      10:30
    • 10:00

      IFK Eskilstuna P 2014 Röd (borta) P14


      12:00
    • 10:00

      Skogstorps GOIF F2014 (hemma) F14/15


      12:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs Vit (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Hargs BK/ Sjösa IF F2012/13 blå* (hemma) F12


      13:00
    • 15:30

      Eskilstuna City FK P13 Vit Grön (borta) P13


      17:30
    • 16:00

      Flens IF P-11 Gul (borta) P11


      18:00
    • 18:00

      IFK Västerås FK P15U (borta) P08


      20:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Matcher P16


      13:30
    • 11:00

      BK Sport 012 Gul (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Assyriska FF P2012 Röd (hemma) P11


      13:00
    • 14:00

      Kungsör BK (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      BK Sport F12-14 Gul* (hemma) F12


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs 2012 röd (hemma) P12


      17:00
    • 18:30

      Eskilstuna City FK U15 (hemma) P09


      20:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:15

      Träning Gåfotboll


      19:15
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Jäders IF U (hemma) Herrar


      21:00
  • 9Tor
    • 09:00

      Fixardag Ledare/Tränare


      15:00
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F14 Vit (borta) F14/15


      12:00
    • 10:00

      Träning P14


      11:30
    • 15:00

      Träning U19


      16:30
    • 15:00

      Träning Herrar


      16:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Ledare P2019 U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:15

      BK Sport P13 Svart (hemma) P13


      20:15
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning P13


      18:15
  • 11Lör
    • 10:00

      New Mill FC F2015 (hemma) F14/15


      12:00
    • 10:45

      Pershagens SK P10 Vit (borta) P10


      12:45
    • 12:00

      IFK Västerås FK (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Matcher P16


      16:00
    • 14:00

      Enhörna IF P11/12 (borta) P12


      16:00
    • 15:00

      Kvicksunds SK P08/09 (hemma) P08


      17:00
    • 15:15

      Södertälje FK P2012 Svart (borta) P11


      17:15
  • 12Sön
    • 09:30

      Eskilstuna Södra FF P13 (hemma) P13


      11:30
    • 10:00

      BK Sport F12-14 Svart* (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F14 Blå (borta) F14/15


      12:00
    • 11:30

      Hällbybrunns IF vit 2012 (hemma) P13


      13:30
    • 12:00

      Eskilstuna City FK P13 Blå (hemma) P12


      14:00
    • 13:00

      Oxelösunds IK P-10 (borta) P11


      15:00
    • 13:00

      IK Viljan Strängnäs 14 Vit (hemma) P14


      15:00
    • 15:00

      IFK Eskilstuna P 15 (borta) P09


      17:00
    • 15:00

      Jäders IF P14 Vit Jäders IF (hemma) P14


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:15

      Träning Gåfotboll


      19:15
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P13


      18:15
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:00

      Ledare P2019 U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte - Gothia P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:30

      Syrianska FC F2013/14 (borta) F12


      11:30
    • 10:00

      Ärla IF F13 ÄST F-13 (hemma) F14/15


      12:00
    • 11:00

      Järna SK P11 vit (hemma) P10


      13:00
    • 12:00

      Hällbybrunns IF (borta) P08


      14:00
    • 13:30

      IK Standard (borta) Herrar


      15:30
    • 14:00

      Nykvarns SK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Syrianska FC P2012 (hemma) P11


      16:00
    • 14:30

      Hällbybrunns IF svart 2012 (borta) P12


      16:30
    • 14:30

      Eskilstuna City FK P14 Vit (borta) P14


      16:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Sammandrag Pershagens IP Lag Grön P15


      13:00
    • 10:00

      Hällbybrunns IF/ Triangelns IK F2014 (borta) F14/15


      12:00
    • 10:20

      Sammandrag Pershagens IP Lag Vit P15


      13:40
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 2013 Röd (borta) P13


      13:00
    • 11:00

      TNIS P10 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot P09 P10


      13:00
    • 12:00

      Skogstorps GOIF P2014 Grön (borta) P14


      14:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS P11 (hemma) P11


      16:00
    • 15:00

      Nykvarns SK F 2012 (hemma) F12


      17:00
    • 16:00

      Triangelns IK P2012 (hemma) P12


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:15

      Träning Gåfotboll


      19:15
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:30

      Hällbybrunns IF 2013 Vit (borta) P13


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Södertälje FF P2011 (hemma) P11


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:00

      Ledare P2019 U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P13


      17:45
    • 19:00

      IF Verdandi (hemma) Herrar


      21:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Järna SK F14/15 vit (hemma) F12


      13:00
    • 11:00

      Vingåkers IF (borta) P11


      13:00
    • 12:00

      Håbo FF (hemma) U19


      14:00
    • 12:30

      IFK Mariefred F13/14 (borta) F14/15


      14:30
    • 13:00

      Pershagens SK P12 (borta) P12


      15:00
    • 15:00

      Triangelns IK P09 (hemma) P08


      17:00
    • 15:00

      Intresseanmälan match mot Triangeln P08


      17:00
    • 15:30

      Nykvarns SK P 2010/2011 (borta) P10


      17:30
  • 26Sön
    • 09:00

      Sammandrag F16/17


      16:00
    • 09:30

      IFK Eskilstuna P 2013 Gul (hemma) P13


      11:30
    • 10:00

      Ärla IF F-14 ÄST (borta) F14/15


      12:00
    • 11:00

      TNIS P10 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot P09 P10


      13:00
    • 11:30

      IK Viljan Strängnäs 13 Blå (hemma) P13


      13:30
    • 12:00

      FC Somtuna P2012-1 (hemma) P12


      14:00
    • 13:00

      Hällbybrunns IF vit- svart (hemma) P14


      15:00
    • 14:00

      Eskilstuna City FK P12 (hemma) P11


      16:00
    • 15:00

      Järna SK 1213 vit (hemma) F12


      17:00
    • 15:00

      Syrianska Eskilstuna IF P-2014 (hemma) P14


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
    • 16:30

      Se Allsvenskan VSK vs BP P10


      19:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:15

      Träning Gåfotboll


      19:15
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      18:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:00

      Ledare P2019 U19


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 31Fre
    • 18:00

      Skogstorps GOIF F2013 Röd (borta) F12


      20:00
    • 18:30

      Stenkvista GOIF /Ärla P2011 ÄST P2011 (borta) P11


      20:30
    • 19:00

      Barva IF (borta) Herrar


      21:00