Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torshälla-Nyby IS

Följ

Torshälla-Nyby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Trosa-Vagnhärad SK Vit (borta) P09


      20:00
    • 19:00

      Hargs BK (borta) Damer


      21:00
  • 3Lör
    • 09:30

      Sammandrag Torsharg 3/6 F14/15


      16:30
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P14 Vit (borta) P14


      12:00
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 10:00

      Match mot Skogstorp P13


      11:30
    • 11:00

      Assyriska FF P2010 (hemma) P10


      12:45
    • 11:00

      Västerås IK Gul Lag 2 (hemma) P08


      13:00
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P12 Blå (borta) P11


      13:30
    • 16:00

      BK Sport U19 (borta) U19


      18:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Bemanning cafeterian F14/15


      12:30
    • 10:00

      Sammandrag Balsta IP 4/6 P15


      15:15
    • 10:00

      Sammandrag för Lag 1 P15


      11:40
    • 11:00

      Jäders IF P09/10 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P16 (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      Stallarholmens SK PF15 (borta) P14


      13:00
    • 11:50

      Sammandrag för Lag 2 P15


      13:25
    • 12:00

      Eskilstuna Södra FF P11 Gul (borta) P11


      14:00
    • 13:40

      Sammandrag Lag 3 P15


      15:15
    • 14:00

      Södertälje FK P2012 Röd (borta) P12


      16:00
    • 14:30

      Oxelösunds IK P-10 gul (borta) P09


      16:30
    • 15:00

      Träning P17


      16:00
    • 15:00

      Träning P18


      16:00
    • 15:30

      Kvicksunds SK P-13 (borta) P13


      17:30
    • 17:00

      Skogstorps GoIF Vit (borta) F12


      18:15
  • 5Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F18


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
  • 6Tis
    • 13:00

      Träning U19


      14:30
    • 15:00

      Skiljebo SK P 05-06 (hemma) P06


      17:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Gåfotboll


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 19:00

      Jäders IF U (hemma) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Hällbybrunns IF svart/vit (hemma) P12


      12:00
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 11:00

      Stenkvista GOIF /Ärla P11 ÄST P11 (hemma) P11


      13:00
    • 13:00

      IK Viljan Strängnäs P09 Blå (borta) P09


      15:00
    • 13:00

      Triangelns IK P2014 Vit (borta) P14


      15:00
    • 14:00

      Fagersta Södra IK (borta) P08


      16:00
    • 15:00

      Eskilstuna City FK P14 Blå (hemma) P14


      17:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Nyköpings BIS P12 (hemma) P12


      12:00
    • 11:00

      Jäders IF (borta) F12


      12:15
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P2011 blå (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      Stallarholmens SK (hemma) Damer


      14:00
    • 14:00

      Kungsör BK (borta) P06


      16:00
    • 15:00

      Gnesta FF P10 (borta) P10


      17:00
    • 15:00

      Träning P17


      16:00
    • 15:00

      Träning P18


      16:00
    • 15:00

      Syrianska FC P2010 Röd (hemma) P09


      17:00
    • 16:00

      IK Viljan Strängnäs U19 (hemma) U19


      18:00
  • 12Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F18


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      ÄST P12 (borta) P12


      20:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Gnesta FF P 09 (hemma) P09


      20:00
    • 18:00

      Matchtröjor P13


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Gåfotboll


      19:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Falu Cupen F12


      00:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Gropptorps IF (borta) Herrar


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Falu Cupen F12

    • 10:00

      Skogstorps GOIF P2014 Grön (borta) P14


      12:00
    • 10:30

      IFK Mariefred P-11 (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      Oxelösunds IK P-10 Blå (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Grällsta IF (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Athletic FC Eskilstuna P 2012 (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P-14 (borta) P14


      13:00
    • 13:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) Damer


      15:00
    • 14:30

      IFK Nyköping P12 (borta) P12


      16:30
    • 15:00

      Katrineholms SK FK 2009 Röd (hemma) P09


      17:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Falu Cupen F12


      16:00
    • 10:00

      Eskilstuna Södra FF P2013 (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P16


      16:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna 2011 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Södertälje FK P2009 Svart (borta) P09


      13:00
    • 15:00

      IFK Mariefred P-14 mörkblå (hemma) P13


      17:00
    • 15:00

      Träning P17


      16:00
    • 15:00

      Träning P18


      16:00
  • 19Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F18


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Gåfotboll


      19:00
    • 19:00

      Barva IF (hemma) Herrar


      21:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 00:00

      IFK Eskilstuna P2011 vit (borta) P11


      02:00
    • 11:00

      Skogstorps GOIF P2011 Grön (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      IFK Eskilstuna P 11 (hemma) P12


      14:00
    • 14:00

      Hargs BK P 09 (borta) P09


      16:00
    • 15:00

      Hällbybrunns IF Svart (hemma) P13


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariefred (hemma) F12


      16:15
    • 15:00

      Hallstahammars SK FK (borta) P08


      17:00
    • 15:00

      Järna SK P10 (hemma) P09


      17:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK U19 (hemma) U19


      18:00
    • 16:30

      FC Kallfors P10/11 (borta) P10


      18:30
    • 17:00

      Pershagens SK U17 (borta) P06


      19:00
    • 17:30

      Nykvarns SK (borta) Damer


      19:30
    • 18:00

      Triangelns IK P2012 Vit (borta) P12


      20:00
  • 26Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Gåfotboll


      19:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 30Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Stenkvista GoIF (borta) Herrar


      21:00