Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torshälla-Nyby IS

Följ

Torshälla-Nyby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 09:30

      Träningsmatch mot TnisP11 P10


      10:30
    • 09:45

      Träningsmatch mot P10 P11


      11:00
    • 10:00

      Träning F18


      11:00
    • 10:00

      Skogstorps GoIF F-12 (borta) F12


      11:15
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:15

      Träning P14


      12:30
    • 11:15

      Träning P11


      12:30
    • 13:00

      Träning P08


      14:00
    • 13:00

      Träning P12


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch mot City P12 P11


      11:00
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot CityP10 P10


      13:30
    • 13:00

      IFK Nyköping U17 (borta) U19


      15:00
    • 13:00

      Värmbols FC (borta) P09


      14:30
    • 14:00

      Jäders IF (hemma) Herrar


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Intresseanmälan till Eskilstunacupen P16


      18:00
  • 4Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 18:45

      Pizza och Champions League Herrar


      23:00
    • 18:45

      Pizza och Champions League U19


      23:00
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 09:00

      Träning P09


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Stallarholmen P10


      13:00
    • 12:45

      Träning P11


      14:00
    • 13:00

      Träning P14


      14:00
    • 14:00

      Fogdö IF (hemma) Herrar


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 12:00

      Träning Gåfotboll


      13:00
    • 13:30

      Skiljebo SK Junior (hemma) U19


      15:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot stenkvista P11


      19:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning P08


      17:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Domarutbildning P08


      20:30
    • 18:00

      Ungdomsdomarutbildning P09


      21:00
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      20:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot Barkarö sk P11


      11:00
    • 10:00

      Träning F18


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Syrianska P10


      12:30
    • 13:00

      Träning P08


      14:00
    • 13:00

      Träning P09


      14:00
    • 13:00

      Träning P12


      14:00
    • 14:00

      Högsjö BK (borta) Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot City p10/11 P11


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Inställd! P13


      10:30
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 15:00

      Styrelsemöte Torshälla-Nyby IS


      17:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:30

      Jäder (hemma) P09


      19:30
    • 17:30

      Jäders IF (hemma) P08


      19:30
  • 18Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Gåfotboll


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 22Fre
    • 19:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) U19


      21:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning F18


      11:00
    • 10:00

      Triangelns IK (hemma) F12


      11:30
    • 12:45

      Träning P11


      14:00
    • 13:00

      Träning P14


      14:00
    • 15:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F12


      16:30
    • 15:15

      Södertälje FF P2010 (borta) P10


      17:15
    • 15:30

      Eskilstuna City FK P08 U16 (borta) P08


      17:30
    • 16:00

      Skogstorps GoIF (borta) P08


      18:00
    • 16:00

      Skogstorp (borta) P09


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch 9:9 mot IFK P12


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 13:30

      FC Somtuna (hemma) Herrar


      15:30
    • 15:00

      DM - FC Kallfors P11


      16:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 16:00

      Träning U19


      17:30
    • 16:00

      Träning P08


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Kvicksunds SK P10/11-1 (hemma) P10


      20:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Gåfotboll


      20:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:15
  • 28Tor
    • 16:45

      Träning P12


      18:00
    • 16:45

      Träning P13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 29Fre
    • 10:30

      DM - IK Viljan P11


      12:00
    • 13:00

      Athletic FC Eskilstuna AFC U19 (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      U19 match P08


      15:00
    • 13:00

      TNIS U19 vs AFC i DM P10


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot IFKP10 P10


      17:00
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning P17


      11:00
    • 11:00

      Träning P18


      12:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:00