Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torshälla-Nyby IS

Följ

Torshälla-Nyby IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Sammandrag Lag Vit P15


      13:55
    • 09:00

      Sammandrag Lag svart P15


      14:30
    • 09:45

      Sammandrag Lag grön P15


      14:30
    • 10:00

      Skogstorps GOIF P2013 Röd (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      IK Viljan Strängnäs F12 (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Syrianska Eskilstuna IF F-2013 (hemma) F14/15


      12:00
    • 11:00

      Hargs BK P2010 vit (hemma) P10


      13:00
    • 13:30

      IFK Mariefred P14 Vit (borta) P14


      15:30
    • 14:00

      Åkra FC 1 (borta) P08


      16:00
    • 15:00

      IFK Eskilstuna P 13 röd (hemma) P12


      17:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P12 Gul (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      IK Viljan Strängnäs 13 Vit (borta) P13


      14:00
    • 13:00

      BK Sport 2014* (borta) P14


      15:00
    • 14:00

      Bie GOIF U13-14 (hemma) P11


      16:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
    • 17:45

      Föräldramöte P16


      18:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Eskilstuna FC P10 (hemma) P10


      20:00
    • 18:15

      Träning Gåfotboll


      19:15
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Torshälla-Nyby IS


      20:30
    • 18:30

      IK Viljan Strängnäs F13 Blå (borta) F12


      19:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Match mot tnis P11 P10


      20:00
  • 6Tor
    • 08:15

      Minicup IFK Eskilstuna P12


      17:05
    • 10:00

      Träningsmatch Lag Grön P15


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Lag vit P15


      11:30
    • 11:00

      Träning Herrar


      12:30
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P2019


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning P13


      18:15
    • 18:00

      Triangelns IK P2014 Svart (borta) P14


      20:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF (borta) P10


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Skogstorps GOIF F2012 (borta) F12


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag F16/17


      17:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 P09/10 (hemma) P09


      15:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Sammandrag P16


      18:00
    • 09:30

      Jäders IF P13 (hemma) P13


      11:30
    • 11:30

      Stenkvista GOIF /Ärla P2012 (hemma) P13


      13:30
    • 12:00

      Sala FF P08/09 (hemma) P08


      14:00
    • 12:00

      IFK Eskilstuna P 2012 Röd (hemma) P12


      14:00
    • 13:00

      Skogstorps GOIF P2015 (hemma) P14


      15:00
    • 14:00

      Skogstorps GOIF P2012 Grön (hemma) P11


      16:00
    • 15:00

      Jäders IF F12 (hemma) F12


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Syrianska Eskilstuna IF (hemma) F12


      19:15
    • 18:30

      IFK Eskilstuna P 19 (hemma) U19


      20:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:30

      Nya Södertälje KFF (borta) Herrar


      21:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Västerås BK 30 U15 (hemma) P08


      20:30
  • 13Tor
    • 15:00

      Örebrocupen F12


      00:00
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Gnesta FF F15/16 (borta) F14/15


      19:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:00

      Match grupp Blå mot Fc Somtuna P11


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Örebrocupen F12

  • 15Lör
    • Heldag

      Örebrocupen F12

    • 10:00

      Athletic FC Eskilstuna P2014 (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Gnesta FF F15/16 (hemma) F14/15


      12:00
    • 10:45

      Assyriska FF P2011 Gul (borta) P12


      12:45
    • 11:00

      Athletic FC Eskilstuna P2012 (hemma) P10


      13:00
    • 11:30

      IK Sturehov (borta) U19


      13:30
    • 12:00

      IFK Eskilstuna F 2014 Vit (hemma) F14/15


      14:00
    • 12:00

      sammandrag Lag grön P15


      15:00
    • 12:30

      Sammandrag hos Jäders IF P15


      17:40
    • 13:00

      Jäders IF P12 (borta) P12


      15:00
    • 15:00

      Sammandrag lag Svart P15


      18:00
    • 15:00

      Sammandrag Lag Vit P15


      18:00
    • 15:30

      IFK Eskilstuna P 2012 Blå (borta) P11


      17:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Örebrocupen F12


      17:00
    • 14:00

      Skogstorps GOIF P09 (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      Eskilstuna Södra FF P11 Svart (hemma) P11


      16:00
    • 15:00

      Aspö IF P14 (borta) P14


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK P2015 (hemma) P14


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Kvicksunds SK P-13 (borta) P13


      20:00
    • 18:00

      Triangelns IK F14/Hällbybrunns IF vs Torshälla-Nyby IS F14/15 Svart F14/15


      19:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:45

      Sommaravslutning F12


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning TNIS P14 P14


      20:00
    • 19:15

      Malmköpings IF (borta) Herrar


      21:15
    • 19:15

      Kallelse match mot Malmköpings IF Herrar


      21:15
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P2019


      18:00
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Oxelösunds IK P-11 (hemma) P10


      13:00
    • 11:10

      Skiljebo SK P 09 GUL (borta) P08


      13:10
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs Blå (hemma) P11


      16:00
    • 14:00

      Högsjö BK P-11 (borta) P11


      16:00
    • 15:00

      BK Sport U15 (hemma) P09


      17:00
    • 15:00

      Assyriska FF P2012 Vit (hemma) P12


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F18/19


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 18:00

      Kiosktjänst P09


      00:00
    • 19:00

      Järna SK (hemma) Herrar


      21:00
  • 25Tis
    • Heldag

      Kiosktjänst P09

    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 26Ons
    • Heldag

      Kiosktjänst P09

    • 17:30

      Träning P16


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      19:00
    • 17:30

      Träning P14


      19:00
    • 17:30

      Träning F16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Kiosktjänst P09

    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Kiosktjänst P09

  • 29Lör
    • Heldag

      Kiosktjänst P09

    • 09:00

      Sammandrag i Mariefred F16/17


      16:00
    • 12:00

      Syrianska FC U19 (hemma) U19


      14:00
    • 17:00

      Afrikansk FC (borta) Herrar


      19:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Kiosktjänst P09


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag P16


      16:30